Elbląg – Konkurs plastyczny „Mamo, Tato! nie pal przy mnie” rozstrzygnięty

Data 05-06-2013

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu rozstrzygnął konkurs plastyczny „Mamo, Tato ! Nie pal przy mnie” zorganizowany w ramach V edycji Programu Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. Konkurs był adresowany do dzieci biorących udział w realizacji V edycji  przedszkolnego programu edukacji antytytoniowej  „Czyste powietrze wokół nas”. Do konkursu „Mamo, Tato ! Nie pal przy mnie” przystąpiło 12 przedszkoli z 22 przedszkoli realizujących program w roku szkolnym 2012/2013. Na konkurs przysłano 19 prac plastycznych indywidualnych i zbiorowych, autorami prac było 30 dzieci.

 

Komisja konkursowa w składzie:

Przewodniczący: Marek Jarosz, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu

Członkowie:

1.Alicja Guła, konsultant ds. wychowania przedszkolnego W-M ODN w Elblągu,

2.Ewa Mikołajewska, kierownik biura OR PCK w Elblągu,

3.Ewelina Żmuda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu,

4.Monika Dwojakowska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu,

5.Jolanta Popiołek, asystent – PSSE w Elblągu,

6.Danuta Celmer, asystent – PSSE w Elblągu.

 

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę walory artystyczne i merytoryczne prac postanowiła przyznać dwa pierwsze miejsca dla pracy indywidualnej Julii Perlejewskiej z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku oraz dla pracy zbiorowej; Kai Borysiewicz i Weroniki Drzewieckiej z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku. Przyznano również dwa drugie miejsca (prace indywidualne) dla Poli Włodowskiej z Przedszkola nr 21 w Elblągu i dla Maliny Witkowskiej z Przedszkola nr 26 w Elblągu. Trzecie miejsce przyznano pracy indywidualnej Julii Świątkowskiej z Przedszkola nr 8 w Elblągu.

Komisja konkursowa postanowiła również przyznać dwa wyróżnienia dla Julii Czarnoty z Przedszkola nr 4 w Elblągu i dla Amelii Capiak z Przedszkola nr 11 w Elblągu.

Wręczenie nagród odbyło się 23.05.2013 r. w Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym KARAN „Dom Zacheusza” w Elblągu przy ul. Królewieckiej 197. Nagrody ufundowała Państwowa Inspekcja Sanitarna, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Oddział Rejonowy PCK w Elblągu.