Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS w Elblągu

Data 06-12-2016

img_371301.12.2016 r. o godz. 1200 w Gimnazjum Nr 7 ul. Lotnicza 12 w Elblągu odbył się XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS dla szkół gimnazjalnych, zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Elblągu. Gospodarzem konkursu było Gimnazjum Nr 7 w Elblągu a fundatorem nagród dla laureatów konkursu był Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu i NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN „Dom Zacheusza” w Elblągu oraz Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu.
W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych powiatu elbląskiego.
W konkursie uczestniczyło 35 uczniów z 12 szkół gimnazjalnych. Uczniowie rozwiązywali test zawierający 45 pytań, maksymalnie można było uzyskać 45 punktów.
Finaliści konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez:
WSZZ w Elblągu – PowerBank, 2 nośniki pamięci 64 GB
NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN „Dom Zacheusza” – 3 Długopisy Parker
PSSE – 3 nośniki pamięci 8 GB
MOSIR w Elblągu – 1 karnet na lodowisko
Pan Marek Jarosz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu i Pani Iwona Zapolska Wicedyrektor Gimnazjum Nr 7 w Elblągu wręczyli podziękowania nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu oraz podziękowania uczestnikom konkursu. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu podziękował również sponsorom oraz gospodarzom za współpracę.